sobota, 6 sierpnia 2016

prośba

Nianiu Aniu, podeślesz mi proszę zaproszenie na Twojego bloga?

13 komentarzy:

 1. Suwaczek mówi, że dziś urodziny Lilianki, Wszystkiego najlepszego Lilusiu, ech jak my się wszyscy o Ciebie baliśmy te 4 lata temu, aż trudno uwierzyć, z eto było tak dawno! Już nie jesteś maleńką dzidzią, pewnie nieźle dokazujesz z Rodzeństwem, dużo radości Mała-Duża Li, samych dobrych ludzi wokół, i marzeń, mnóstwa marzeń, które będziesz mogła bez końca spełniać;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze Liliano :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzidziusie mają już po 4 miesiace? wow ale to leci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesień odpuściła Wam wszelkie katary, kaszle i jeitówki czy tak jak wszędzie rozpełzły się po całej rodzinie? Niedawno zostałam po raz kolejny ciocią, ale po raz pierwszy mam siostrzenicę, bo do tej pory miałam dwóc siostrzeńców. Wiesz, że przy Małej moje dziewczyny są po prostu dorosłe? Szok, zapomniałam że dzieci jak się urodzą są takie maleńkie i takie cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bliźniaki świętują 6 miesięcy, nie wiem jak tobie Joanno ale mnie czas ucieka w zastraszającym tempie. jak Twoje "wisienki na torcie"? Jak pozostała czwórka?

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej hej, Joasiu!!! Zamierzasz jeszcze do nas wrocic?! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych Śiąt Joasiu, Kubo i cała szczęśliwa Szósteczko :) Niech Wam Mikołaj przyniesie same wymarzone prezenty :) :*
  PS. życzenie przesyłam wcześniej ponieważ niedługo na urlop, idę wpaść w wir przygotowań :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana wrócisz tu jeszcze? :)

  OdpowiedzUsuń